RelaksRolki

Święta, święta i (już prawie) po świętach…

Cześć Rolkarki i Rolkarze!

Jak świętowanie? 🎄
Jeśli czujecie się nieco ociężali od jedzenia pyszności i siedzenia przy rodzinnym stole to może warto pomyśleć o rolkach? Synoptycy zapowiadają, że co najmniej do 1 stycznia termometry pokażą od +3 do nawet +7’C!
Żeby tylko nie padało i ścieżki zrobiły się suche…

Jak twierdzą specjaliści: „rolki są idealnym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej. Podczas godziny jazdy możemy spalić od około 350 do 700 kcal (w zależności od intensywności treningu)”

Hmmmm…dobra mobilizacja po świątecznym obżarstwie 😉

I pamiętajcie: nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania!

A więc oby do zobaczenia gdzieś na trasie! 🙋‍♀️🙋‍♂️

tagi
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.