PokazRolkiRzeszówSportSzkółka Rolkowa Wodzu

Na sportowo w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie

To niewątpliwie będzie weekend pełen atrakcji, nauki i zabawy dla całej rodziny! 29, 30 i 31 sierpnia w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie zaplanowano Dni Otwarte Szkół i Klubów Sportowych. Będą pokazy, wywiady, konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci, ale też zapisy na zajęcia pozalekcyjne w nadchodzącym wielkimi krokami nowym roku szkolnym.
Swoje stoisko będzie mieć także, mająca od wielu już lat swoją siedzibę w Galerii Szkółka Rolkowa Wodzu! Zapraszamy do spotkania i pogadania o rolkach! ☝️ 
Będziemy na Was czekać w piątek, 29 sierpnia od 16:00 do 19:00, a także w sobotę i niedzielę (30 i 31 sierpnia) od 11:00 do 19:30.
W sobotę, dodatkowo zapraszamy na Szkółkowy pokaz. Odbędzie się on na poziomie -1 Galerii Nowy Świat od godziny 18:00.
tagi
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.