

Cześć Rolkarki i Rolkarze!
Jak świętowanie? 🎄
Jeśli czujecie się nieco ociężali od jedzenia pyszności i siedzenia przy rodzinnym stole to może warto pomyśleć o rolkach? Synoptycy zapowiadają, że co najmniej do 1 stycznia termometry pokażą od +3 do nawet +7’C!
Żeby tylko nie padało i ścieżki zrobiły się suche…
Jak twierdzą specjaliści: „rolki są idealnym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej. Podczas godziny jazdy możemy spalić od około 350 do 700 kcal (w zależności od intensywności treningu)”
Hmmmm…dobra mobilizacja po świątecznym obżarstwie 😉
I pamiętajcie: nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania!
A więc oby do zobaczenia gdzieś na trasie! 🙋♀️🙋♂️