FutomaInstruktorzyNauka jazdyRelaksRolkiWodzu

Pierwsze Szkółkowe zajęcia rolkowe w Futomie

Sobota, 18 listopada to kolejna ważna data dla Szkółki Rolkowej Wodzu i Rzeszowskiego Stowarzyszenia Rolkowego! Właśnie w tym dniu rozpoczęliśmy rolkowe treningi w nowym miejscu. Po Rzeszowie, Boguchwale, Białobrzegach, Dębnie i Błażowej Dolnej na rolkowej liście pojawiła się Futoma! ☝️
O takie spotkania, już od wakacji zabiegali rodzice uczniów Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Futomie. Dzięki przychylności jej dyrektora (dziękujemy!) mogliśmy się spotkać na pierwszych wspólnych zajęciach!
Górą oczywiście dziewczyny, ale męski honor uratował Michał, który wraz z Lilą i Tosią kontynuują treningi rozpoczęte w minionym roku szkolnym we wspomnianej Błażowej Dolnej. Zapraszamy na kolejne i mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić i rozwijać swoje rolkowe umiejętności. Kto wie – może spotkamy się także kiedyś na zawodach organizowanych przez Szkółkę.
A najbliższe zawody – przypominamy – już w niedzielę, 3 grudnia. Czwarta, zimowa edycja Amatorskiej Ligi Speed Slalomu rozpocznie się o godzinie 10:00 w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie!
tagi
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.