RolkiRzeszówSagitumSpeed SlalomSportWodzu

Sagitum S.A. wspiera zimową edycję ALSS

Czekacie na grudniowe ściganie? Do naszej zimowej zabawy dołączył kolejny sponsor – rzeszowska firma z branży IT Sagitum S.A.

 

Sagitum od lat wspiera swoich Klientów w transformacji cyfrowej ich organizacji:

  • dostarcza systemy klasy ERP, workflow i WMS, współpracując z wiodącymi polskimi producentami: COMARCH oraz WEBCON,
  • rozwija infrastrukturę IT w partnerstwie z firmami takimi jak Barracuda, Huawei, Fortinet, HP, Veeam, Lenovo czy Microsoft,
  • dba o bezpieczeństwo danych,
  • automatyzuje procesy biznesowe, wykorzystując rozwiązania robotyzacji i sztucznej inteligencji.

 

Jeżeli Twoja firma szuka sprawdzonego i doświadczonego Partnera, który oferuje nowoczesne rozwiązania IT dla biznesu oraz administracji – to skontaktuj się z naszym sponsorem: Sagitum S.A.

Współpraca z Amatorską Ligą Speed Slalomu to dla nas okazja, aby po raz kolejny wspierać lokalny sport. Wierzymy, że to właśnie zdrowa, sportowa rywalizacji jest silnym narzędziem jednoczącym ludzi wokół jednej pasji. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia – mówi Aleksandra Nowak, Specjalista ds. marketingu w Sagitum.

 

Pamiętajcie!

Zawody Amatorskiej Ligi Speed Slalomu odbędą się w niedzielę, 3 grudnia w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie. Zostaną rozegrane jak zwykle z podziałem na płeć oraz kategorie wiekowe.

W trakcie wydarzenia spotkacie się również z naszymi sponsorami! Zapisy trwają do 30 listopada, a wpisowe wynosi 40 zł – płatne w gotówce lub przelewem na konto Rzeszowskiego Stowarzyszenia Rolkowego.

Zapraszamy!

tagi
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.